logo BMP Consulting

Nowa wersja Comarch DMS 2023.0.1

Nowa wersja systemu oferuje szeroki zakres nowych funkcjonalności, które pozwalają na usprawnienia w wielu obszarach, począwszy od instalacji, poprzez konfigurację systemu a kończąc na bieżącej pracy z dokumentami i procesami.

Usprawnienia i nowe możliwości dla Twojej firmy - nowa wersja Comarch DMS 2023.0.1

Informujemy o udostępnieniu najnowszej wersji systemu Comarch DMS 2023.0.1. Aktualizacja przynosi wiele zmian i udogodnień, które biorą pod uwagę zgłaszane sugestie rozwojowe, dotyczące zarówno konfiguracji, jak i codziennej pracy z systemem.

Nowe możliwości Comarch DMS 2023.0.1

Jedną z ważniejszych nowości, jakie wprowadza ta wersja, jest integracja z Comarch sPrint. Jest to nowoczesne i wszechstronne narzędzie do tworzenia wydruków dla produktów Comarch, możemy w nim personalizować własne wydruki na podstawie danych z Comarch DMS. Niezależnie czy chodzi o wydruki dla listy dokumentów czy dla poszczególnych plików, integracja z Comarch sPrint zapewnia elastyczność i dostosowanie do indywidualnych potrzeb.

Kolejną ważną funkcjonalnością jest połączenie Comarch OCR z modułem Repozytorium przez automatyczne generowanie dokumentów (ACD). Dzięki temu rozwiązaniu możliwe jest masowe dodawanie dokumentów do Repozytorium, włączając w to pobieranie plików z dysku. Dodatkowo, pełna treść dokumentu odczytywana przez usługę Comarch OCR jest zapisywana wraz z plikiem, umożliwiając łatwe wyszukiwanie dokumentów na podstawie przetworzonej treści.

Wprowadzono również udogodnienia dla osób administrujących system. Nowy instalator wersji webowej współpracuje teraz z Comarch ERP XL i Optima, a także z wersją Standalone. Opcja eksportu i importu definicji punktów ACD znacznie skraca proces, włączając w to łączenie kolejnych typów obiegu z Comarch OCR. Dodatkowo, poszerzona lista predefiniowanych Workflow w oknie importu definicji typów obiegu umożliwia wybór odpowiedniego procesu w dowolnym momencie.

Comarch DMS Lite – tańsza alternatywa dla małych firm

Dodatkowo wprowadzono nowe licencje – Comarch DMS Lite. Jest to tańsza alternatywa dla standardowej licencji Comarch DMS, dedykowana klientom korzystającym z Comarch ERP Optima. Licencja ta oferuje pełną funkcjonalność systemu, ale z ograniczeniem do dwóch obiegów i 50 kontrolek na obieg. Comarch DMS Lite stanowi doskonały wybór dla tych, którzy chcą rozpocząć proces cyfryzacji dokumentów i usprawnić wewnętrzne procesy w swojej firmie. Dzięki korzystnej cenie oraz łatwości instalacji, konfiguracji i wykorzystania predefiniowanych obiegów, Comarch DMS Lite staje się przystępnym rozwiązaniem dla małych przedsiębiorstw.

Aktualizacja do nowej wercji Comarch DMS

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym zestawieniem nowości oraz listą obsłużonych zgłoszeń dostępnymi na stronie: 

Zmiany funkcjonalne i lista obsłużonych zgłoszeń w wersji 2023.0.0

Zmiany funkcjonalne i lista obsłużonych zgłoszeń w wersji 2023.0.1

Zachęcamy również do aktualizacji Comarch DMS do najnowszej wersji, aby móc skorzystać z nowych funkcjonalności.

Aplikacje Comarch DMS w nowej wersji 2023.0.1 współpracują z następującymi Systemami Comarch ERP:

  • Comarch ERP XL – wersje systemu: 2022.1, 2023.0, 2023.1
  • Comarch ERP Optima – wersje systemu: 2023.1.1, 2023.2.1, 2023.3.1
  • Comarch ERP Altum – wersje systemu: 2022.1, 2022.5, 2023.0
  • Comarch ERP Enterprise 6.1 – DMS Integration APP wersja 26.16
  • Comarch ERP Enterprise 6.2 – DMS Integration APP wersja 35.5
  • Comarch ERP Enterprise 6.3 – DMS Integration APP wersja 40.1
Comarch DMS

Comarch DMS

Koniec z papierowym chaosem, zautomatyzowany obieg dokumentów w całej organizacji.

Potrzebujesz pomocy?

Umów bezpłatną konsultację

+48 530 922 325

Email: biuro@bmpconsulting.pl

Udostępnij
Udostępnij