logo BMP Consulting

BMP Consulting

to przede wszystkim ludzie! - poznaj nasz zespół

BMP Consulting to firma z ponad 12-to letnim doświadczeniem na rynku IT!

Oferujemy naszym Klientom najlepszej jakości usługi na najwyższym poziomie. Podstawą naszej działalności są ludzie, których doświadczenie, wiedza i umiejętności sięgają o wiele wyżej niż IT. BMP Consulting to eksperci z dziedzin takich jak: systemy ERP, WMS, handel i usługi, sprzedaż B2C, B2B, logistyka, księgowość i finanse, procesy biznesowe, kadry i płace, zarządzanie produkcją, marketing i oczywiście IT. Konsultujemy, analizujemy, projektujemy procesy biznesowe oraz wdrażamy rozwiązania dostosowane do potrzeby Klienta.

Co nas wyróżnia?

Nasze działania cechują się profesjonalizmem, doświadczeniem oraz otwartością. Cechujemy się partnerskimi relacjami z Klientem oraz wzajemnym szacunkiem. Jako cel obraliśmy sobie zbudowanie firmy godnej zaufania, w której nasi Klienci mogą dostrzec w nas Partnera na wieloletnią współprace. Partnera, który będzie wspierał Klientów w rozwoju, a także współtworzył ich sukcesy będąc ich częścią. Naszym główny polem działalności jest doradztwo w zakresie IT, a w szczególności pomoc Klientom w doborze systemu ERP odpowiedniego do ich potrzeb.

Maksymilian Wiśnicki

Prezes Zarządu – Założyciel firmy

Jest absolwentem Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej Zarządzania pod auspicjami Polskiej Akademii Nauk, gdzie uzyskał tytuł magistra z zarządzania procesami biznesowymi. W ciągu 10 lat stworzył jedną z największych firm partnerskich w Polsce, łącząc wiedzę z zakresu księgowości oraz procesów biznesowych. Prywatnie miłośnik wędkarstwa i offroadu.

Nasi eksperci:

Posiadamy doświadczenie i wiedzę daleko wykraczającą poza IT. Klienci wymagają od nas fachowej wiedzy ze swoich branż i znajdują w nas właściwych partnerów do rozmowy. Zależnie od potrzeb i specyfiki swojej firmy będą dla Ciebie pracować m.in. praktycy i specjaliści od księgowości, finansów, procesów biznesowych, kadr i płac czy zarządzania produkcją. Współpracujemy też stale z licznymi ekspertami zewnętrznymi.

Paweł Serpina

Dyrektor Operacyjny

Absolwent Politechniki Opolskiej na Wydziale Zarządzania i inżynierii Produkcji, gdzie otrzymał tytuł inżyniera. Posiada duże doświadczenie w branży produkcyjnej. W BMP Consulting jest  dyrektorem operacyjnym. Pasjonat filmów, jachtów żaglowych i motocykli.

Arkadiusz Rusinowski

Szef Technicznego Wsparcia Zespołu

Programista od zadań specjalnych, gdzie ważne jest zrozumienie procesu produkcji oraz nieszablonowe i dogłębne spojrzenie na problem.  Prywatnie interesuje się m.in. technologią i kosmosem. Lubi jazdę na snowboardzie oraz rowerze.

Norbert Niwiński

Kierownik Projektów

Inżynier informatyki stosowanej, którą ukończył na Politechnice Łódzkiej. Posiada wieloletnie doświadczenie jako prezes firmy motoryzacyjnej. W BMP oprócz ww. Stanowiska wdraża Comarch DMS. Interesuje się informatyką, giełdą i sportem.

Paweł Chmielnicki

Kierownik Biura

Ukończył Wyższą Szkołę Humanistyczną w wydziale Nauk Politycznych na kierunku  marketing i reklama, gdzie uzyskał tytuł magistra. Ma wieloletnie doświadczenie  jako Laborant- Fotograf oraz pracownik administracyjno-handlowy. 

Tomasz Dębowski

Konsultant ds. ERP/Programista

Inżynier informatyki. Absolwent Akademii Finansów i Binzesu VISTULA. W firmie zajmuje się przygotowywaniem dedykowanych aplikacji dla klientów oraz wdrażaniem Comarch DMS. Jego hobby to pływanie i elektronika.

Paweł Nowakowski

Kierownik Działu Serwisu

Absolwent Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki na kierunku Inżynierii baz danych, gdzie zdobył tytuł Inżyniera. W BMP pracuje  od 2017 roku, gdzie w kilka lat od młodszego specjalisty ds. wdrożeń, został kierownikiem działu IT. Jego pasje to kolarstwo szosowe, podróże, sport i gatunek true crime.

Małgorzata Mazur

Konsultant ds. Wdrożeń Systemów ERP

Ukończyła studia na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Jej zadaniem w BMP jest m.in. Nadzorowanie wdrożeń, prowadzenie analiz czy bieżące wsparcie użytkowników systemu Comarch ERP XL. Jej hobby to gry strategiczne, łamigłówki logiczne, dekorowanie wnętrz i origami.

Adrianna Tulej

Konsultant ds. Wdrożeń Systemów ERP

Po latach doświadczenia w prawie i księgowości, Adrianna postanowiła się przebranżowić i zająć dziedziną IT, która zawsze ją pasjonowała. W wolnych chwilach śpiewa w chórze, nurkuje i jeździ na długie wycieczki rowerowe.

Dlaczego warto?

— 5 powodów, które przemawiają za spotkaniem z BMP Consulting

Prezentacja systemu

Już pierwsza prezentacja systemu jest przygotowana pod specyfikę przedsiębiorstwa, a to tylko przedsmak jakości i możliwości, które daje Comarch ERP w wykonaniu BMP.

Rozmawiasz ze specjalistą z Twojej branży

Do projektu delegujemy osoby z doświadczeniem w branży klienta – doskonale rozumiejącego, o czym mówisz i co jest ważne w tym projekcie.

Poświęcamy Ci pełną uwagę

Zaprezentujemy wersję demo w siedzibie Twojej firmy lub zdalnie. Wybierz, jak będzie Ci wygodniej i wskaż termin.

Proponujemy autorskie rozwiązania

Comarch ERP od BMP Consulting potrafi więcej niż typowe wdrożenie czystego systemu. To przewaga, którą warto poznać i wykorzystać.

Omawiamy Twoje oczekiwania

Nasi klienci wiedzą, co chcą osiągnąć. Dlatego zawsze zaczynamy od rozmowy i analizy przedwdrożeniowej, by dopasować system naprawdę na miarę Twoich oczekiwań.

Skontaktuj się z nami

Napisz lub zadzwoń i umów bezpłatną konsultację

+48 530 922 325

Adres: ul. Centralna 22, 05-816 Opacz-Kolonia

Email: biuro@bmpconsulting.pl