logo BMP Consulting

Najlepszy Partner Comarch roku 2023

Po raz kolejny otrzymaliśmy wyróżnienie Najlepszego Partnera Comarch roku 2023 w kategorii "Wdrożenie Comarch ERP 4.0".

Partnerstwo Comarch 2023 już za nami!

Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy być częścią wyjątkowego wydarzenia, które odbyło się w dniach 16-18 października w Warszawie pod hasłem „AI – nowy partner w biznesie”. To były dwa intensywne dni, podczas których mieliśmy okazję zgłębiać nowości produktowych sektora Comarch ERP Solutions. Był to także dobry moment do podsumowań, przedstawienia planów na przyszłość, a także na świętowanie wspólnych sukcesów.

Konkurs najlepszy Partner Comarch Roku 2023

Jednym z wyjątkowych momentów konferencji było wręczenie nagród Partnera Roku w trzech kategoriach:

  1. Najlepsze Wdrożenie Comarch ERP 4.0,
  2. Najlepsze Wdrożenie Comarch ERP Optima,
  3. Najlepsze Wdrożenie Comarch ERP XL.

Firma BMP Consulting po raz kolejny zdobyła I miejsce i otrzymała tytuł Najlepszego Partnera Comarch Roku 2023 w kategorii „Najlepsze Wdrożenie Comarch ERP 4.0” w firmie Sharim Invest Sp. z o.o. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wyróżnienie.

Najlepszy Partner Comarch roku 2023

W agendzie spotkania nie mogło również zabraknąć fascynujących prelekcji dotyczących różnorodnych aspektów naszych systemów ERP, między innymi:

  • Wykorzystanie sztucznej inteligencji (AI) i robotyzacji (RPA) w systemach Comarch ERP.
  • Integracji rozwiązań ERP z KSeF.
  • Rozszerzone funkcjonalności w zakresie planowania produkcji oraz realizacji, zwłaszcza w kontekście nowego Comarch IoT MES.
  • Praktyczne wskazówki i dobre praktyki przy wdrażaniu Comarch WMS.
  • Nowości w dziedzinie rozwiązań Retail i Mobile, wraz z planami rozwoju, szczególnie w kontekście współpracy z Comarch ERP XL.

To były dwa dni pełne cennych informacji i dyskusji na temat systemów ERP, które od lat spełniają oczekiwania nowoczesnych firm i świadomych klientów.

Z konferencji Partnerstwo Comarch 2023 wróciliśmy z nową dawką inspiracji, wiedzy oraz cennych doświadczeń, które z pewnością wykorzystamy w naszych projektach i w praktyce biznesowej!

Więcej o wydarzeniu: https://www.comarch.pl/erp/aktualnosci/ogolne/za-nami-konferencja-partnerstwo-2023/ 

Zobacz również: