logo BMP Consulting

Bezpłatne forum online: Rewolucyjne zmiany podatkowo księgowe 2024

Już 14.11.23 o godz. 9.30 zapraszamy na XXVI Ogólnopolskie Forum Podatki, Płace i Rachunkowość na temat rewolucyjnych zmian podatkowo-księgowym w 2024.

XXVI Edycja Ogólnopolskiego Forum Podatki, Płace i Rachunkowość

Rewolucyjne zmiany podatkowo-księgowe 2024 oraz bieżące problemy

Dni
Godziny
Minuty

O forum

Już 14 listopada o godzinie 9.30 zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie: na XXVI Edycję Ogólnopolskiego Forum Podatki, Płace i Rachunkowość w praktyce, na którym przyjrzymy się rewolucyjnym zmianom podatkowo-księgowym planowanym na rok 2024.

Podczas wydarzenia zostanie omówionych wiele istotnych kwestii, takich jak zmiany w płacy minimalnej na rok 2024, KSeF czy problemy z rozliczaniem podatku u źródła. Nasi eksperci jako partnerzy konferencji, przedstawią temat „Jak zautomatyzować procesy i wypełnić ustawowe obowiązki KSeF i AML w Biurze Rachunkowym na podstawie systemów Comarch ERP.”

Oto kilka kwestii, na które odpowiemy podczas spotkania:

  1. Czy Krajowy System e-faktur to tylko kolejny obowiązek, czy może stanowi szansę na rozwój? Dowiedz się, jak skorzystać z tej innowacji i jakie korzyści może przynieść Twojemu biznesowi.
  2. Jakie są najbardziej pracochłonne zadania wynikające z ustawy AML (Przeciwdziałanie Praniu Pieniędzy) i jak możemy je zautomatyzować, aby zaoszczędzić czas i zasoby?

Warto zaznaczyć, że to spotkanie jest całkowicie BEZPŁATNE i odbędzie się w formie online, a dla uczestników forum przygotowaliśmy specjalny pakiet promocyjny. 

Co jeszcze zyskasz dzięki udziałowi w Forum? Praktyczne porady od branżowych specjalistów, które pomogą Ci poradzić sobie z nadchodzącymi wyzwaniami. Będziesz mógł uzupełnić swoje braki w zakresie nadchodzących zmian podatkowo – księgowych, co na pewno przełoży się na większą efektywność w pracy.

Konferencja online to doskonała forma rozwoju osobistego i zawodowego. Dlatego nie zwlekaj, zapisz się już teraz i dołącz do grona uczestników, którzy chcą być na bieżąco z najważniejszymi zmianami w dziedzinie podatków, płac i rachunkowości. Czekamy na Ciebie 14 listopada!

Program konferencji

Bezpłatne forum online: Rewolucyjne zmiany podatkowo księgowe 2024

Nasi eksperci

Norbert Niwiński

Kierownik Projektów/Wdrożeniowiec systemów Comarch ERP

Doradca ds. digitalizacji i optymalizacji procesów biznesowych, Inżynier informatyki stosowanej. Posiada wieloletnie doświadczenie jako prezes firmy. Od ponad 8 lat wdraża systemy Comarch: m.in. systemy ERP, DMS (elektroniczny obieg dokumentów). Interesuje się informatyką, giełdą i sportem.

Tomasz Lulek

Specjalista ds. Księgowości systemów ERP, Magister informatyki, Księgowy

Od 16 lat zajmuje się wdrożeniami systemów ERP z obszarów księgowości oraz kadr i płac, pasjonat muzyki jazzowej.

Bezpłatne forum online: Rewolucyjne zmiany podatkowo księgowe 2024
Bezpłatne forum online: Rewolucyjne zmiany podatkowo księgowe 2024
Bezpłatne forum online: Rewolucyjne zmiany podatkowo księgowe 2024