logo BMP Consulting

Comarch ERP Optima

Najpopularniejsze oprogramowanie do zarządzania dla małych i średnich firm, dla biur rachunkowych

System Comarch ERP Optima

Szukasz systemu klasy ERP do zarządzania Twoją firmą? mamy w tym ponad 12 letnie doświadczenie na rynku

Comarch ERP Optima to uniwersalne oprogramowanie, które sprawdzi się w każdej branży i obszarze biznesowym- od księgowości po nadzorowanie pracy sprzedaży detalicznej do obsługi mikro, małych i średnich firm. Dzięki temu procesy zachodzące w firmie staną się bardziej jasne i klarowne. Już ponad 80 000 tyś. polskich przedsiębiorstw, a w tym 14 000 tyś. biur rachunkowych wybrało Comarch ERP Optima. Jako BMP Consulting zajmiemy się wdrożeniem systemu do Twojej firmy. Dzięki dedykowanym rozwiązaniom to najczęściej wybierane oprogramowanie księgowe wśród biur rachunkowych oraz doradców podatkowych.

Jakie są zalety Comarch ERP Optima?

  • Księgowość – program do każdej formy księgowości,

  • Handel i magazyn – obsługa sprzedaży detalicznej z magazynem,
  • Płace i kadry – program do obsługi płac i kadr z portalem pracownika
  • Obsługa Klienta – tworzenie ofert, zamówień i obsługi serwisowej
  • Kasa / bank – zintegrowany z systemami polskich banków kontroluje przepływ pieniężny w firmie,
  • Oprogramowanie dla biur rachunkowych,
  • Skanowanie i odczytywanie faktur – OCR,
  • Raportowanie i analiza – intuicyjne narzędzie do budowania analiz i raportów

Najważniejsze funkcjonalności Comarch ERP Optima

Księgowość

W trosce o wygodę klienta, ERP Optima obsługuje wszystkie formy księgowości - od KpiR po księgowość kontową. Przepisy w oprogramowaniu są na bieżąco aktualizowane, dzięki temu można bez obaw zająć się spokojnym prowadzeniem księgowości firmy. Ponadto dzięki automatyzacji procesów oszczędzasz czas: wzorce księgowe OCR wykonają cześć pracy za nas.

Kasa / bank

Z modułem Kasa/bank można w  jasny i klarowny sposób się dowiedzieć, co konkretnie przynosi zyski w Twojej firmie. Można tego dokonać poprzez  prowadzenie rachunków w dowolnej liczbie i rozliczania dokumentów z preliminarza płatności. Im więcej znamy detali w przedsiębiorstwie, tym lepiej wiemy, za jakie sznurki w nim pociągać, aby przynosiło zyski. Zadbamy o to, aby wprowadzić Twoją w działalność na wyższy poziom.

Płace i kadry

Przejrzysta działalność HR jest możliwa dzięki modułowi kadrowo-płacowemu Comarch ERP. Automatyzacja pracy oprogramowania sprawia, że popełnienie kosztownego błędu staje się coraz mniej prawdopodobne. Z modułem Płace i Kadry zoptymalizujesz takie rzeczy jak wypłaty, sprawy kadrowe, umowy czy ewidencja czasu pracy.

Handel i magazyn

Moduł obsługuje sprzedaż detaliczną i mobilny program do inwentaryzacji. Kontrola, jaką daje program nad procesami logistycznymi prowadzonymi w firmie, powoduję większą transparentność i szerszą perspektywę na magazyn.

Rozwiązania mobilne

Działaj za pomocą smartfonu. Inwentaryzacje, kadry, magazyn, fakturowanie i inne kluczowe procesy firmy są teraz na wyciągnięcie telefonu. Niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz, wystarczy tylko zasięg.

E-Commerce

Branża sklepów internetowych w Polsce w ostatnim czasie bardzo mocno się rozwinęła. Przeniesienie lub poszerzenie działalności o sklep internetowy jest teraz niemalże koniecznością. Wskocz w bardziej zyskowną rzeczywistość z oprogramowaniem Comarch do sprzedaży internetowej.

Oprogramowanie dla biur rachunkowych​

Uprość działanie firmy poprzez automatyzacje seryjnych czynności. Nie musisz także martwić się o aktualne przepisy, bo z Comarch ERP Optima dla biur rachunkowych jesteś na bieżąco ze zmianami w prawie, danymi klientów, rozliczeniami ZUS oraz historią środka trwałego.

Raportowanie i analizy

Specjalny moduł od Comarch dedykowany właścicielom i zarządzającym małymi i średnimi firmami. Raporty i analizy przygotowywane są jeszcze szybciej dzięki intuicyjnym narzędziom dostępnym w przeglądarce lub na pulpicie komputera.

CRM i serwis

Klarowny kontakt z klientem to podstawa, dlatego warto zainwestować w moduł Optima. Planuj kontakty, ewidencjonuj przeprowadzone spotkania, rozmowy telefoniczne oraz przeprowadzaj windykacje.

Skanowanie i odczytywanie faktur

Technologia OCR, czyli optyczne rozpoznawanie tekstu umożliwia wprowadzenie do rejestru VAT każdą papierową fakturę. Zredukuj koszty i uczyń pracę łatwiejszą.

Moduły robotyzacji i sztucznej inteligencji

Powierz pracę sztucznej inteligencji i jeszcze bardziej przyspiesz prace. Robotyzacja procesów biznesowych działa w najbardziej istotnych obszarach, dzięki czemu zwiększamy wydajność działania.

Usługi finansowe

Kontroluj finanse swojej firmy płynniej niż dotychczas. Za pomocą modułu bezpośrednio osadzonym w ERP Optima, codzienne obowiązki zostaną zautomatyzowane.

Obsługa integracji z Krajowym Systemem e-faktur już dostępna!

Obecny stan prawny wskazuje na obowiązek korzystania z KSeF od 1 stycznia 2024.

Obsługa integracji z Krajowym Systemem e-Faktur

Korzyści z wdrożenia Comarch ERP Optima

Comarch ERP Optima dzięki swojej modułowości podchodzi całościowo do kwestii zarządzania firmą. Uniwersalność pokazują liczne zalety systemu.

Oszczędność czasu

Wydobądź jeszcze więcej potencjału ze swojego przedsiębiorstwa, dzięki sprawnemu systemowi, który zautomatyzuje część pracy.

Aktualizowane przepisy

Trzymaj rękę na pulsie ze zmianami prawnymi i podatkowymi, Również tymi, związanymi z Polskim Ładem. Umożliwi to Certyfikat Zgodności z Ustawą o Rachunkowości.

Comarch HRM aplikacja mobilna

Mobilność systemu

Miej oko na swój biznes nawet z innego kontynentu. Dzięki Comarch ERP Optima w chmurze śledzenie ruchu w firmie jest teraz na wyciągnięcie ręki.

Wygodny HR

 Zarządzanie czasem pracy podopiecznych stanie się  prostsze. Usługi kadrowo-płacowe prowadzone będą zawsze zgodnie z aktualnymi przepisami.

Bezpieczeństwo firmy

 Zminimalizuj ryzyko błędów do minimum dzięki lepszej organizacji obiegu dokumentów. Uszczelnij firmę, zwiększając poziom bezpieczeństwa pracy.

Comarch ERP Optima w chmurze

Zarządzaj biznesem bez względu na to w jakim miejscu się znajdujesz. Opcja w chmurze, to idealne rozwiązanie  dla mobilnych przedsiębiorców. Dzięki Comarch ERP  Optima w chmurze nawet pobyt na innym kontynencie nie przeszkodzi w trzymaniu byciu na bieżąco ze swoją firmą. Comarch ERP Optima Online sprawdza się również w biurach rachunkowych – możliwa jest praca z kontrahentami biura na jednej bazie, pomimo różnych lokalizacji.

Referencje Comarch ERP Optima

Dlaczego warto?

— 5 powodów, które przemawiają za współpracą z BMP Consulting

Prezentacja systemu

Już pierwsza prezentacja systemu jest przygotowana pod specyfikę przedsiębiorstwa, a to tylko przedsmak jakości i możliwości, które daje Comarch ERP w wykonaniu BMP.

Rozmawiasz ze specjalistą z Twojej branży

Do projektu delegujemy osoby z doświadczeniem w branży klienta – doskonale rozumiejącego, o czym mówisz i co jest ważne w tym projekcie.

Poświęcamy Ci pełną uwagę

Zaprezentujemy wersję demo w siedzibie Twojej firmy lub zdalnie. Wybierz, jak będzie Ci wygodniej i wskaż termin.

Proponujemy autorskie rozwiązania

Comarch ERP od BMP Consulting potrafi więcej niż typowe wdrożenie czystego systemu. To przewaga, którą warto poznać i wykorzystać.

Omawiamy Twoje oczekiwania

Nasi klienci wiedzą, co chcą osiągnąć. Dlatego zawsze zaczynamy od rozmowy i analizy przedwdrożeniowej, by dopasować system naprawdę na miarę Twoich oczekiwań.

Skontaktuj się z nami

+48 530 922 325

Adres: ul. Centralna 22, 05-816 Opacz-Kolonia

Email: biuro@bmpconsulting.pl