logo BMP Consulting

Bezpłatny webinar dla Biur Rachunkowych: Szybkie wdrażanie procedur AML

Czy prowadzisz biuro rachunkowe lub pracujesz w takim miejscu? Niezależnie od tego, czy termin "Procedura AML" brzmi Ci znajomo czy nie, ten webinar jest dla Ciebie. Dowiedz się, jak szybko wdrożyć procedury AML w biurze rachunkowym i oszczędzić cenny czas, spełniając ustawowe wymogi.

Wtorek, 12 marca 2024 r., START: godz. 11:00

Dni
Godziny
Minuty

Bezpłatny webinar dla Biur Rachunkowych: Szybkie wdrażanie procedur AML

Czy prowadzisz lub pracujesz w biurze rachunkowym?

Od 2021 roku każde biuro rachunkowe w Polsce ma obowiązek wypełniania wymagań ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu (AML).

Dlatego niezależnie od tego, czy termin „Procedura AML” brzmi Ci znajomo czy nie, ten webinar jest dla Ciebie. Dowiedz się, jak szybko wdrożyć procedury AML w biurze rachunkowym i oszczędzić cenny czas, spełniając ustawowe wymogi.

Co to procedura AML?

Procedura AML, czyli przeciwdziałanie praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu (Anti-Money Laundering), to zbiór działań i regulacji mających na celu zapobieganie wykorzystywaniu systemów finansowych do celów prania brudnych pieniędzy oraz finansowania terroryzmu. Procedura AML obejmuje identyfikację, ocenę i minimalizację ryzyka związanego z możliwością udziału w praniu pieniędzy lub finansowaniu terroryzmu przez klientów instytucji finansowych, w tym także biur rachunkowych. W Polsce obowiązki związane z procedurami AML regulowane są przepisami ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Działania te mają na celu ochronę integralności oraz stabilności systemu finansowego oraz zapobieganie działalności przestępczej.

Dla kogo?

Webinar skierowany jest do osób pracujących w biurach rachunkowych oraz ich zarządzających. Na webinarze zostaną omówione praktyczne wskazówki dotyczące wypełniania obowiązków ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu (AML), które obowiązują od 2021 roku.

Agenda:

Wtorek, 12 marca 2024 r., START: godz. 11:00

  • Wymogi AML w Biurach Rachunkowych
  • Kary dla Instytucji za Nieprzestrzeganie Obowiązków
  • Poznaj Swojego Klienta: Sprawdzenie zgodne z AML
  • Ocena Ryzyka Kontrahenta: Co To Takiego?
  • Ocena Ryzyka Instytucji: Aktualizacja i Wymogi
  • Automatyzacja Procedury AML w Biurze Rachunkowym

Jak zapisać się na webinar:

Dołącz już we wtorek, aby poznać praktyczne sposoby na efektywne wdrażanie procedur AML w Twoim biurze rachunkowym oraz dowiedzieć się, jak system Comarch ERP może Ci w tym pomóc.

Aby wziąć udział w webinarze, wystarczy zarejestrować się tutaj:

+48 530 922 325

Oddział Warszawa:

ul. Centralna 22, 05-816 Opacz-Kolonia

Oddział Olsztyn:

ul. Marka Kotańskiego 2/B.015 (Koszary Park), 10-166 Olsztyn

e-mail: biuro@bmpconsulting.pl

Skontaktuj się z nami

Masz pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji? Skorzystaj z formularza kontaktowego lub skontaktuj się z naszym zespołem.