logo BMP Consulting

Webinar – Comarch ERP Podatki 2023: Krajowy System e-Faktur, Polski Ład 3.0

Już 14.12.22 o godz. 11.00 webinar Comarch ERP - Podatki 2023. Przygotuj się na zmiany w podatkach: Polski Ład 3.0 i Krajowy System e-Faktur.

Comarch ERP - Podatki 2023 – nowości i zmiany

Mija kolejny rok i tradycyjnie dla przedsiębiorców oznacza to zapoznanie się z nowymi przepisami ustawowymi i podatkowymi, które wejdą w życie w styczniu. Zmiany na 2023 r. będą dotyczyć np. korekty w Polskim Ładzie w zakresie ulg podatkowych i zaliczek na podatek dla pracowników etatowych. Zmianie ulegną również rozliczenia najmu, amortyzacja z tytułu nabycia nieruchomości, podatek minimalny oraz podatek dochodowy od przerzuconych dochodów. Najbliższe miesiące to także czas, w którym firmy muszą przygotować się do obowiązkowego Krajowego Systemu e-Faktur. 

Na webinarze doradcy podatkowi Taxpoint omówią te i inne ważne dla przedsiębiorców kwestie. Zaś eksperci Comarch pokażą, jak nowe przepisy są obsługiwane w systemie Comarch ERP. 

Agenda:

  1. Co zmieniło się w podatkach w ostatnich miesiącach.
  2. Kolejna odsłona Polskiego Ładu 3.0.
  3. Zbliżające się zmiany w zakresie podatku CIT oraz VAT.
  4. Rewolucja w fakturowaniu czyli Krajowy System e-Faktur (KSeF).
  5. Co nas czeka w roku 2024.
  6. Jak systemy Comarch ERP są przygotowane na zmiany w przepisach.

Nagranie z webinaru:

Zapisz się już dzisiaj na webinar Comarch ERP Podatki 2023

START: środa 14 grudnia 2022 r. godz. 11.00

Przygotuj firmę na zmiany w podatkach, Polski Ład 3.0 i Krajowy System e-Faktur. Zobacz jak obsłużyć nowe przepisy w systemach Comarch ERP. 

Aby tematyka webinaru odpowiadała na Państwa potrzeby, zachęcamy do zgłaszania uwag i pytań. Najczęściej pojawiające się zagadnienia zostaną szczegółowo omówione w trakcie webinaru.

Zgłoś pytanie na webinar pisząc na adres webinar-pytanie@comarch.pl

Zachęcamy również do aktywności na czacie w trakcie webinaru. Eksperci Comarch i doradcy podatkowi Taxpoint będą odpowiadali na Państwa pytania.

Od kiedy Krajowy System e-Faktur?

Od stycznia 2022 można skorzystać z systemu KSeF dobrowolnie. Natomiast od 2024 roku planowane jest korzystanie obligatoryjne. Dlatego to jest czas na dostosowanie systemu lub znalezienie odpowiedniego rozwiązania do obsługi faktur ustrukturyzowanych.

Wypełnij formularz i zamów DEMO!