logo BMP Consulting

Webinar Comarch DMS – Digitalizacja dokumentów

Już 7 grudnia 2022 r. o godz. 11.00 odbędzie się Webinar Comarch DMS! zobacz jak zapanować nad dokumentami w firmie i zoptymalizować procesy związane z ich przetwarzaniem.

Czy znasz kluczowe zalety digitalizacji dokumentów?

Jeśli nie, to poznaje je już 7 grudnia 2022 r. o godz. 11.00 na szkoleniu online Comarch DMS! zobacz jak zapanować nad dokumentami w firmie i zoptymalizować procesy związane z ich przetwarzaniem.

Dlaczego digitalizacja z Comarch DMS?

Comarch DMS to kompleksowe rozwiązanie do zarządzania dokumentami i treścią, które umożliwia organizacjom digitalizację i archiwizację wszystkich dokumentów papierowych za pomocą kilku kliknięć. Dzięki najnowocześniejszej technologii, potężnym funkcjom i konfigurowalnym przepływom pracy Comarch jest idealnym rozwiązaniem dla każdej firmy. Korzyści z digitalizacji dokumentów jest wiele. Przede wszystkim zmniejsza zapotrzebowanie na miejsce do przechowywania dokumentów, poprawia organizację dokumentów i ułatwia dostęp do nich, a to tylko niektóre z głównych zalet digitalizacji Twojej firmy.

Zobacz webinar Comarch DMS - digitalizacja dokumentów

Przenieś swoją firmę w przyszłość!

Podejmij proaktywne podejście do digitalizacji dokumentów i pozwól, aby Comarch DMS pokazał Ci korzyści wynikające z digitalizacji danych Twojej firmy. Nie zostań w tyle w epoce cyfrowej! Rozpocznij cyfryzację swojej firmy już dziś, rejestrując się na webinar.

Jakie będą tematy webinarów Comarch DMS?

  1. Dlaczego warto digitalizować dokumenty? Problemy „tradycyjnego” archiwum.
  2. Cyfrowe Repozytorium w ramach Comarch DMS.
  3. Optymalizacja procesów związanych z przetwarzaniem dokumentów.
  4. Odpowiedzi na pytania uczestników webinaru.

Dowiedz się więcej o digitalizacji dokumentów i archiwów, optymalizacji procesów i zainspiruj się historiami innych firm.

Sprawdź nasze Case study z wdrożenia Comarch DMS