logo BMP Consulting
Spotkania z Użytkownikami Comarch ERP Optima 2023
Konferencja

Spotkania z Użytkownikami Comarch ERP Optima 2023

Kolejna, bo już 8 edycja spotkania z Użytkownikami Comarch ERP Optima 2023, odbędzie się 28.11.2023 o. godz. 9.30 w formie online. Konferencja będzie poświęcona najbardziej rozpoznawalnemu narzędziu biznesowemu dla firm średnich i małych w Polsce – Comarch ERP Optima!

Czytaj więcej »
system comarch erp
Aktualnosci

System ERP – Jak wybrać odpowiednie rozwiązanie?

W celu wyboru odpowiedniego systemu ERP, należy postępować świadomie, korzystając z wiedzy specjalistów i ekspertów. Analiza potrzeb oraz konsultacje z dostawcami oprogramowania i doradcami są kluczowe. Należy także uwzględnić aspekty takie jak dostosowanie projektu do potrzeb biznesowych, pokrycie informacją różnych poziomów zarządzania, przetwarzanie danych, technologia, interpretacja danych, walory użytkowe oraz reputacja rozwiązania na rynku.

Czytaj więcej »
Aktualizacja Comarch Optima 2023
Aktualizacje

Aktualizacja Comarch Optima 2023.6.1 – jest już dostępna!

Nowa odsłona systemu Comarch ERP Optima to przede wszystkim dostosowanie programu do zmian związanych z delegowaniem kierowców w transporcie drogowym. W nowej wersji zostały wprowadzone nowe funkcje dla biur rachunkowych, m.in. możliwość czatu z Klientem bezpośrednio z Comarch ERP Optima, bez konieczności przechodzenia do portalu iKsięgowość24.pl, a także duże uproszczenia w konfiguracji internetowej wymiany dokumentów z Klientami.

Czytaj więcej »