logo BMP Consulting
system comarch erp
Aktualnosci

System ERP – Jak wybrać odpowiednie rozwiązanie?

W celu wyboru odpowiedniego systemu ERP, należy postępować świadomie, korzystając z wiedzy specjalistów i ekspertów. Analiza potrzeb oraz konsultacje z dostawcami oprogramowania i doradcami są kluczowe. Należy także uwzględnić aspekty takie jak dostosowanie projektu do potrzeb biznesowych, pokrycie informacją różnych poziomów zarządzania, przetwarzanie danych, technologia, interpretacja danych, walory użytkowe oraz reputacja rozwiązania na rynku.

Czytaj więcej »
Aktualizacja Comarch Optima 2023
Aktualizacje

Aktualizacja Comarch Optima 2023.6.1 – jest już dostępna!

Nowa odsłona systemu Comarch ERP Optima to przede wszystkim dostosowanie programu do zmian związanych z delegowaniem kierowców w transporcie drogowym. W nowej wersji zostały wprowadzone nowe funkcje dla biur rachunkowych, m.in. możliwość czatu z Klientem bezpośrednio z Comarch ERP Optima, bez konieczności przechodzenia do portalu iKsięgowość24.pl, a także duże uproszczenia w konfiguracji internetowej wymiany dokumentów z Klientami.

Czytaj więcej »
Analizy BI Comarch ERP Optima
Aktualnosci

Analizy BI Comarch ERP Optima: Rozwój obszarów analitycznych

Obszar analityki biznesowej stanowi kluczowy element działania każdej firmy. Pozwala on dostarczać wiedzę niezbędną do podejmowania trafnych decyzji biznesowych. Business Intelligence (BI) zapewnia menedżerom i decydentom dostęp do aktualnych i kompleksowych danych, które wspierają proces podejmowania strategicznych decyzji.

Czytaj więcej »
Aktualizacja Comarch Optima 2023
Aktualizacje

Nowa wersja Comarch Optima 2023.5.1 – jeszcze wygodniejsze zarządzanie

W ostatniej aktualizacji systemu Comarch ERP Optima pojawiło się wiele nowych funkcjonalności i usprawnień, które jeszcze bardziej ułatwią prowadzenie firmy. W tej odsłonie systemu skupiono się przede wszystkim na ułatwieniu importu dokumentów oraz wysyłce przesyłek kurierskich. Ponadto, wprowadzono kilka istotnych zmian związanych z przepisami, aby spełnić najnowsze wymogi prawne.

Czytaj więcej »
Nowa wersja Comarch DMS
Aktualizacje

Nowa wersja Comarch DMS 2023.0.1

Nowa wersja systemu oferuje szeroki zakres nowych funkcjonalności, które pozwalają na usprawnienia w wielu obszarach, począwszy od instalacji, poprzez konfigurację systemu a kończąc na bieżącej pracy z dokumentami i procesami.

Czytaj więcej »