logo BMP Consulting

Spotkania z Użytkownikami Comarch ERP Optima Online – zapisz się na konferencję!

Dołącz do nas na corocznym wydarzeniu dla wszystkich użytkowników i partnerów Comarch ERP Optima. Dowiedz się o najnowszych osiągnięciach i zdobądź praktyczne doświadczenie z naszymi produktami.

Bezpłatna konferencja online, atrakcyjne rabaty dla uczestników

Kolejna już siódma edycja Spotkania z Użytkownikami Comarch ERP Optima odbędzie się 23 listopada! Na spotkaniu będzie można zapoznać się z najnowszymi zmianami w przepisach podatkowych w 2022 i 2023 roku, zobaczyć prezentacje najnowszych aplikacji i funkcjonalności, które zostaną Państwu udostępnione w 2023 roku, uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące pracy w systemie Comarch ERP Optima i porównać swoje doświadczenia z innymi użytkownikami.

Prezentację otwierającą o tematyce Strategia rozwoju oferty ERP w ciekawych czasach” wygłosi Wiceprezes Zarządu Comarch i Dyrektor Sektora MPS, Zbigniew Rymarczyk

Agenda całego wydarzenia obejmuje kilkanaście wystąpień, ale chcemy zwrócić uwagę szczególnie na poniższe zagadnienia:

  • zmiany w przepisach podatkowych w 2022 i 2023 roku (związane m.in. z obsługą KSeF) – aktualności te omówi doradca z firmy Taxpoint,
  • zupełnie nowy silnik wydruków Comarch sPrint,
  • plany rozwojowe oraz nowe funkcjonalności, jakie zostały wprowadzone w poszczególnych modułach Comarch ERP Optima,
  • informacje o wszystko.pl, czyli darmowej platformie do sprzedaży online.
Spotkania użytkowników Comarch ERP Optima 2022

Nowe możliwości rozwoju dla Twojej firmy

Udział w konferencji online to świetny sposób, aby przekonać się, czy Comarch ERP Optima jest odpowiednim rozwiązaniem dla Twojej firmy. Połącz się z nami i uzyskaj odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania! Dowiedz się, jak wprowadzać nowe i innowacyjne modele biznesowe z Comarch ERP Optima. 

Poznaj osobiście ekspertów

Uzyskaj indywidualne porady od ekspertów i znajdź odpowiedzi na swoje pytania dotyczące wszystkich zagadnień związanych z Comarch ERP Optima – osobiście! 

Nie przegap!

Rejestracja już otwarta! Dołącz do wydarzenia, aby dowiedzieć się więcej o przyszłości rozwiązań ERP dla Twojej firmy. Zachęcamy do zapoznania się z agendą wydarzenia oraz zapisu na konferencję na poniższej stronie: