logo BMP Consulting

Promocja: Migracja na Comarch OCR

Migracja z dowolnego oprogramowania typu OCR producentów innych niż Comarch , na Comarch OCR z jednorazowym rabatem 30% dla Nowych Klientów!

Warunki promocji "Migracja na usługę Comarch OCR"

Migracja na usługę Comarch OCR oznacza przeniesienie danych i procesów związanych z rozpoznawaniem tekstu z innego systemu lub narzędzia na Comarch OCR. Comarch OCR jest rozwiązaniem do automatycznego rozpoznawania tekstu, które umożliwia szybkie i dokładne przetwarzanie dokumentów elektronicznych i papierowych. Migracja na tę usługę może przynieść wiele korzyści, takich jak poprawa wydajności i jakości pracy, zwiększenie bezpieczeństwa danych oraz obniżenie kosztów związanych z przetwarzaniem dokumentów. Ważne jest, aby przeprowadzić migrację w sposób zaplanowany i zorganizowany, aby uniknąć potencjalnych problemów i zapewnić płynne działanie nowego systemu.

W ramach promocji Nowy Klient jest uprawniony do zakupu Usługi Comarch OCR z rabatem w wysokości 30%. Promocja dotyczy również usługi dedykowanej Biurom Rachunkowym i Podmiotom Powiązanym, oraz wersji Comarch OCR API.

Czas trwania promocji: 01.10.2022 – 31.12.2022

Zasady promocji "Migracja OCR":

  1. Promocja polega na możliwości zakupu Usługi Comarch OCR, zarówno pakietów miesięcznych i rocznych za pośrednictwem sieci partnerskiej z rabatem w wysokości 30%. Rabat udzielany jest począwszy od drugiej faktury zakupowej przez 12 miesięcy w przypadku pakietów miesięcznych. Jednorazowym rabatem w wysokości 30% w przypadku pakietów rocznych.
  2. Warunkiem uzyskania rabatu jest przedstawienie faktury zakupu dotychczas użytkowanego oprogramowania typu OCR lub faktury poświadczającej zakup aktualizacji lub gwarancji.

Regulamin promocji

Promocja migracja Comarch OCR

Napisz do nas:

OCR w Comarch DMS

Wprowadzanie dokumentów w obieg

OCR w Comarch ERP XL

Jak działa usługa Comarch OCR w programie Comarch ERP XL?

OCR w Comarch ERP Optima

Jak działa usługa Comarch OCR w Comarch ERP Optima? Obejrzyj film instruktażowy.

OCR w Comarch ERP XT

Sposób dodania dokumentu kosztowego za pomocą zdjęcia wykonanego telefonem.

Udostępnij
Udostępnij