logo BMP Consulting

Promocja: Comarch IBARD 6 – 1TB za darmo

Każdy przedsiębiorca powinien zadbać o to, aby wszystkie dane były chronione przed utratą, zaszyfrowaniem czy kradzieżą. Bezpieczeństwo danych to najważniejszy aspekt prowadzenia biznesu. Kopie zapasowe to jedyna gwarancja, która pozwoli odzyskać dane w sytuacji kryzysowej i zapewnić ciągłość działania – skorzystaj z promocji Comarch IBARD 6 – 1TB już dziś!

Dla kogo promocja Comarch IBARD?

Promocja 1 Terabajt dla Biznesu przez 6 miesięcy za darmo skierowana jest do wszystkich, którzy nie posiadają jeszcze konta w usłudze Comarch IBARD. Pełny regulamin znajduje się tutaj.

Promocja trwa od 01.10.2022 r. do 31.12.2022 r.

Co to jest Comarch IBARD?

Comarch IBARD to dedykowana przestrzeń dyskowa w chmurze Comarch, w której możesz bezpiecznie przechowywać swoje dane.

Kopia zapasowa danych – dzięki menadżerowi zadań zaplanuj w wybranym przez Ciebie terminie, dniu i godzinie tworzenie kopii zapasowej bazy danych do chmury.

Dane w chmurze —umożliwia bezpieczne przechowywanie dowolnego typu plików w chmurze i daje możliwość kontroli wersji każdego pliku.

Bezpieczne udostępnianie plików i szyfrowanie – zarządzaj dostępem między użytkownikami produktu. Szyfrowanie danych podczas przesyłania i indywidualnie generowane klucze zapewniają, że Twoje dane nie wpadną w niepowołane ręce.

Synchronizacja danych – teraz masz wszystkie potrzebne pliki w jednym miejscu na wszystkich urządzeniach. Edytuj dane na telefonie, a zmiany będą widoczne w czasie rzeczywistym na wszystkich zalogowanych urządzeniach.

Usługę Comarch IBARD w pełni można zintegrować z systemami Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL oraz Comarch DMS.

Jak skorzystać z promocji Comarch IBARD?

Skontaktuj się ze swoim Partnerem Comarch lub przejdź do Comarch Cloud Portal, gdzie skonfigurujesz swoje promocyjne konto Comarch IBARD.

Nie ryzykuj - zacznij wykonywać backup swoich danych do Comarch IBARD!

Masz pytania związane z promocją Co march IBARD 1 Terabajt dla Biznesu za darmo?

Zadzwoń pod numer +48 530 922 325 lub napisz biuro@bmpconsulting.pl

Napisz do nas:

  1. Czy po 6 miesiącach muszę zapłacić za konto Comarch IBARD 1 TB?

Konto Comarch IBARD zostanie przeanalizowane pod względem Twojego zużycia podczas trwania okresu promocyjnego, a następnie przekształcone do najtańszej płatnej wersji według aktualnego cennika, która zapewni płynne działanie aplikacji.  Na 45 dni przed zakończeniem promocji otrzymasz proponowaną wycenę.

  1. Jak zrezygnować z konta promocyjnego Comarch IBARD?

Wypowiedzenie umowy należy przesłać na 30 dni przed zakończeniem okresu promocyjnego na adres kontakt@ibard.pl.

  1. Jak sprawdzić ilość danych na koncie Comarch IBARD?

Po zalogowaniu do swojego konta Comarch IBARD na stronie https://www.ibard.com/pl/ sprawdzisz ilość przechowywanych danych.

Udostępnij
Udostępnij