logo BMP Consulting

Programowanie

Osiągaj jeszcze więcej dzięki zaufanemu partnerowi Comarch ERP - programuj autorskie rozwiązania.

Potrzebujesz rozbudować system lub dopasować rozwiązanie do Twoich potrzeb? pomożemy Ci je zaprogramować

W sytuacjach, gdy klient nie jest w stanie znaleźć gotowego rozwiązania dostępnego na rynku, które w pełni by odpowiadało jego wymaganiom, wtedy właśnie my pomagamy je stworzyć. Posiadamy zespół programistów, dzięki którym jesteśmy w stanie rozszerzyć funkcjonalność systemu ERP lub zaproponować autorskie rozwiązania. Przykładem mogą być zrealizowane przez nasz zespół projekty, takie jak: platforma sprzedaży internetowej B2B/B2C, rejestrator czasu pracy, system serwisowy RCP, czy system do planowania sprzedaży i produkcji.

Nasze wsparcie obejmuje nie tylko programowanie:

Integracja oprogramowania

W dzisiejszym, dynamicznie zmieniającym się świecie, biznes coraz częściej przenosi się w przestrzeń on-line, co sprawia że musimy wspierać się różnego typu aplikacjami i platformami. Są to przeważnie oprogramowania różnych dostawców, które nie posiadają wspólnej bazy danych, czy panelu do zarządzania. 

Każdy dobrze wie, że podstawą prawidłowo funkcjonującej organizacji, czy to firmy jest skuteczny przepływ informacji między pracownikami i działami, dlatego dużą potrzebą jest zintegrowania wszystkich danych w jednym systemie IT, umożliwiając szybki wgląd i dalszą komunikację. 

Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy zespołu przeprowadzamy integracje wykorzystując dostępne już narzędzia (API), a także poprzez opracowywanie własnych rozwiązań informatycznych i biznesowych.

Consulting i wsparcie IT

W swojej ofercie posiadamy usługi doradcze w zakresie technologii informatycznych oraz procesów biznesowych przedsiębiorstwa.

Między innymi zajmujemy się wdrożeniami systemów ERP, BI oraz utrzymaniem lub rozbudową już istniejących systemów informatycznych. Zajmujemy się analizą procesów biznesowych pod względem efektywności, kosztów, czasu realizacji oraz identyfikacji wąskich gardeł. 

Nasi klienci mogą liczyć na doświadczenie konsultantów w różnych branżach oraz wiedzę z zakończonych projektów.

Sprawdź co już zaprogramowaliśmy:

Portal B2B / B2C

Autorskie rozwiązanie zintegrowane z systemem Comarch ERP do sprzedaży online detalicznie lub hurtowo.

System RCPWeb

Autorskie rozwiązanie do rejestracji czasu pracy, tworzenie i przypisywanie zadań, komunikacja z Klientem

Dlaczego warto współpracować z BMP Consulting?

— 3 powody, aby powierzyć wdrożenie właśnie nam!

1. Dopasowanie

Naszym priorytetem przy wdrażaniu jest indywidualne podejście. Dlatego już przy pierwszej prezentacji otrzymasz sprofilowaną wersje, odpowiadającą potrzebom Twojego  przedsiębiorstwa.

2. Eksperci

Ludzie to najważniejszy element składowy BMP Consulting. Dlatego staramy się, aby mieć na stanowiskach ekspertów, którzy będą znali Twoją branżę. Przydzielimy Ci specjalistę, który doskonale rozumie, o czym mówisz i dokładnie będzie wiedział jakie rozwiązania zaproponować.

3. Autorskie moduły

W swojej pracy staramy się dać od siebie coś więcej niż tylko standardowe usługi. W BMP Consulting proponujemy autorskie moduły, niedostępne nigdzie indziej. Ta przewaga sprawia, że możemy wpłynąć jeszcze bardziej na optymalizacje działań Twojej firm.

Skontaktuj się z nami!

Napisz lub zadzwoń do nas i zarezerwuj bezpłatną konsultację

Dlaczego warto?

— 5 powodów, które przemawiają za spotkaniem z BMP Consulting

1. Od razu dopasowujemy system do Twoich potrzeb.

Już pierwsza prezentacja systemu jest przygotowana pod specyfikę przedsiębiorstwa, a to tylko przedsmak jakości i możliwości, które daje Comarch ERP w wykonaniu BMP.

2. Rozmawiasz z ludźmi z Twojej branży.

Do projektu delegujemy osoby z doświadczeniem w branży klienta – doskonale rozumiejącego, o czym mówisz i co jest ważne w tym projekcie.

3. Mamy dla Ciebie czas i pełną uwagę.

Zaprezentujemy wersję demo w siedzibie Twojej firmy lub zdalnie. Wybierz, jak będzie Ci wygodniej i wskaż termin.

4. Dodajemy autorskie moduły rozwiązania.

Comarch ERP od BMP Consulting potrafi więcej niż typowe wdrożenie czystego systemu. To przewaga, którą warto poznać i wykorzystać.

5. Zaczniemy od... słuchania.

Nasi klienci wiedzą, co chcą osiągnąć. Dlatego zawsze zaczynamy od rozmowy i analizy przedwdrożeniowej, by dopasować system naprawdę na miarę.