logo BMP Consulting

Konferencja KSeF: Innowacje w fakturowaniu dla dużych firm

Zdobądź przewagę konkurencyjną i przygotuj firmę na nadchodzącą rewolucję w obszarze cyfryzacji procesu wystawiania faktur i ich wymiany z Krajowym Systemem e-Faktur (KSeF).
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Konferencja KSeF: Innowacje w fakturowaniu dla dużych firm

Konferencja to dwudniowe wydarzenie dedykowane przedstawicielom największych polskich przedsiębiorstw, które – jak wiele innych firm – będą wkrótce zobowiązane do wystawiania e-faktur z wykorzystaniem Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF).

Na spotkaniu uzyskasz dużą dawkę wiedzy zaprezentowaną przez specjalistów w obszarze KSeF, pyszną kawę, wyśmienity catering i spotkanie wieczorne w doborowym towarzystwie!

Liczba miejsc jest ograniczona. Udział w konferencji jest bezpłatny dla osób, które finalnie wezmą w niej udział.

Co możesz zyskać biorąc udział w konferencji KSeF: Innowacje w fakturowaniu?

Wiedza – dzięki wartościowym merytorycznie prelekcjom wygłoszonym przez ekspertów w obszarze rozwiązań w e-fakturowaniu i KSeF;

Informacje o nowościach – poznasz najnowsze narzędzia do elektronicznego fakturowania, o szerokim wachlarzu funkcji, odpowiadające potrzebom największych firm;

Cenne kontakty biznesowe – spotkasz przedstawicieli największych firm z różnych branż, a wieczorna spotkanie ułatwi wzajemne poznanie;

Inspiracja i motywacja – poznasz nasze wnioski z aktualnie realizowanych projektów – dobra inspiracja do innowacyjnego działania;

Rozwiązanie wątpliwości – Spotkanie z  ekspertami KSeF to doskonała okazja do uzyskania odpowiedzi na Twoje pytania i konsultacji w konkretnych przypadkach biznesowych.

Zwiedzanie Comarch Innovation Space oraz Data Center

Podczas konferencji wszyscy chętni będą mieli okazję odwiedzić Comarch Innovation Space – gdzie Comarch oferuje najnowsze rozwiązania technologiczne z wielu dziedzin, takich jak usługi, finanse, bankowość, ubezpieczenia, e-zdrowie, telekomunikacja itp. zaproponowano. Jest to świetna okazja, aby poznać technologie przyszłości, takie jak sztuczna inteligencja (AI), Internet rzeczy (IoT), wirtualna rzeczywistość (VR) czy 5G.

Istnieje również możliwość odwiedzenia Comarch Data Center – centrum przechowywania i przetwarzania informacji biznesowych. Zwiedzający zobaczą, jak Comarch dba o bezpieczeństwo danych, jakie innowacje IT są wykorzystywane, a także poznają zaawansowaną technologicznie architekturę centrum danych.

Jest to niepowtarzalna okazja do poznania najnowszych technologii, dlatego zachęcamy do zapisania się na bezpłatną wycieczkę po Przestrzeni Innowacji Comarch i Comarch Data Center!

Agenda i rejestracja na konferencję KSeF: Innowacje w fakturowaniu

Dostępne w poniższym linku.

Co to jest KSeF (Krajowy System e-Faktur)?

Ustawa wprowadzająca obligatoryjny Krajowy System e-Faktur

W dniu 16 czerwca 2023 roku Prezydent zatwierdził i podpisał ustawę o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług. Ta istotna nowelizacja wprowadza w Polsce rewolucyjny obowiązek – korzystanie z Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF). Nowy system, którego pełne wdrożenie jest planowane na 1 lipca 2024 roku, niesie ze sobą szereg zmian. Obejmują one zarówno zmiany podatkowe, jak i biznesowe.

Wypróbuj darmowy okres próbny komunikacji z KSeF w systemach Comarch ERP.

+48 530 922 325

Adres: ul. Centralna 22, 05-816 Opacz-Kolonia

Email: biuro@bmpconsulting.pl

Napisz do nas: