logo BMP Consulting

Comarch WMS

Zarządzanie strukturą magazynową, konfiguracja procesów oraz optymalizacja pracy magazynierów

Co to Comarch WMS (Warehouse Management System)?

Comarch WMS to nowoczesny system do zarządzania gospodarką magazynową, to pakiet dwóch rozwiązań – Comarch WMS Zarządzanie oraz Comarch WMS Magazynier, które razem umożliwiają kompleksową obsługę magazynu wysokiego składowania. Wbudowane zaawansowane algorytmy oraz elementy sztucznej inteligencji pozwalają na optymalny obieg towarów w magazynie.

Jakie są zalety Comarch WMS?

  • Zarządzanie strukturą magazynu, położeniami towarów,
  • Konfiguracja procesów,
  • Wsparcie procesów magazynowych,
  • Przypisywanie zadań pracownikom,
  • Analiza działań pracowników,
  • Obsługa inwentaryzacji.

Comarch WMS Zarządzanie

Zarządzanie strukturą magazynu, konfiguracja procesów

Narzędzie webowe przeznaczone do zarządzania logistyką magazynową firmy oraz administrowania magazynem. Rozwiązanie daje możliwość kompleksowego zarządzania magazynem wysokiego składowania, wykorzystywanymi jednostkami logistycznymi, procesami wykonywanymi przez pracowników oraz samymi magazynierami, którzy realizują przypisane im dyspozycje.

Comarch WMS Magazynier

Realizacja procesów magazynowych

Mobilne wsparcie w pracy magazynierów. Aplikacja przeznaczona do pracy na kolektorach danych umożliwia realizację dyspozycji przyjęcia dostawy, wydania zasobów, przesunięcia towarów oraz przeprowadzenia procesu inwentaryzacji.

Bezpośrednie dostosowanie do potrzeb klienta

Comarch WMS bez problemu dostosujesz bezpośrednio do Twoich potrzeb. W aplikacji możesz dowolnie skonfigurować interfejs, wybrać procesy i operacje oraz skonfigurować kolejność realizacji kroków zgodne z specyfiką Twojej firmyAplikacja umożliwia wykorzystanie skanera kodów kreskowych, kolektorów danych.

Integracja z systemem Comarch ERP

Comarch WMS jest bezpośrednio zintegrowany z systemem Comarch ERP XL, Comarch RETAIL oraz Comarch ERP Altum. Integracja z systemem Comarch ERP odbywa się na poziomie dokumentów magazynowych, które od razu są przekazywane z systemu ERP do realizacji w Comarch WMS.

Zobacz system WMS w BEMKO - aplikacja WMS Magazynier

Zobacz jakie korzyści płyną z zastosowania nowoczesnych narzędzi w Twoim magazynie.
Sprawdź, które procesy można usprawnić za pomocą nowoczesnego oprogramowania.
Rozwiązanie Comarch WMS współpracuje z systemem Comarch ERP XL wspierając efektywne zarządzanie procesami magazynowymi u producenta oświetlenia i sprzętu elektrycznego Bemko.

Korzyści z wdrożenia Comarch WMS

Bezbłędna lokalizacja towarów na magazynie

Elastyczna budowa struktury magazynu. Zarządzanie położeniem i relokacją zasobów w magazynie. Przypisywanie lokalizacji domyślnych. Realizacja pozycji „sztuka po sztuce”.

Nadzór nad obrotem zasobami

Weryfikacja towaru na podstawie zaczytanego kodu EAN, filtrowanie listy towarów według kryterium użytkownika. Maksymalne wypełnianie położeń podczas przyjęcia towaru.

Automatyzacja operacji

Tworzenie ścieżek kompletacji towarów według najbliższych lokalizacji. Drukowanie zrealizowanych dokumentów magazynowych oraz etykiet. Automatyczne przyjęcie na położenie domyślne.

 

Wieloetapowa realizacja procesów

Realizowanie dokumentów magazynowych w podziale na etapy: kompletacja, weryfikacja,  wydanie / wysyłka. Realizowanie jednej dyspozycji przez wielu operatorów.

Optymalizacja czasu pracy

Monitorowanie postępu realizacji, grupowanie dyspozycji magazynowych.

Analiza danych magazynowych

Raport z realizacji dyspozycji przez poszczególnych operatorów.

Dlaczego warto?

— 5 powodów, które przemawiają za współpracą z BMP Consulting

Prezentacja systemu

Już pierwsza prezentacja systemu jest przygotowana pod specyfikę przedsiębiorstwa, a to tylko przedsmak jakości i możliwości, które daje Comarch ERP w wykonaniu BMP.

Rozmawiasz ze specjalistą z Twojej branży

Do projektu delegujemy osoby z doświadczeniem w branży klienta – doskonale rozumiejącego, o czym mówisz i co jest ważne w tym projekcie.

Poświęcamy Ci pełną uwagę

Zaprezentujemy wersję demo w siedzibie Twojej firmy lub zdalnie. Wybierz, jak będzie Ci wygodniej i wskaż termin.

Proponujemy autorskie rozwiązania

Comarch ERP od BMP Consulting potrafi więcej niż typowe wdrożenie czystego systemu. To przewaga, którą warto poznać i wykorzystać.

Omawiamy Twoje oczekiwania

Nasi klienci wiedzą, co chcą osiągnąć. Dlatego zawsze zaczynamy od rozmowy i analizy przedwdrożeniowej, by dopasować system naprawdę na miarę Twoich oczekiwań.

Skontaktuj się z nami

+48 530 922 325

Adres: ul. Centralna 22, 05-816 Opacz-Kolonia

Email: biuro@bmpconsulting.pl