logo BMP Consulting

Comarch ERP XT

Webowe rozwiązanie dla małej firmy

Co to jest Comarch ERP XT?

Oprogramowanie Comarch ERP XT jest webowym systemem klasy ERP do zarządzania firmą które dzięki modułowej budowie, znajduje zastosowanie zarówno w małych jak i średnich firmach. System posiada aktualizacje dostosowujące się do aktualnych przepisów. Podstawowe moduły umożliwiają zarówno fakturowanie, jak i prowadzenie magazynu, a także obsługę księgową firmy. Oprogramowanie jest dostępne w chmurze w wersji webowej, kompatybilnej z urządzeniami z systemami Windows, macOS, Linux oraz systemami operacyjnymi na urządzenia mobilne iOS oraz Android.

Jakie są zalety Comarch ERP XT?:

  • Mobilność – dostęp z każdego urządzenia,
  • Prosta obsługa,
  • Bezpieczeństwo danych,
  • Intuicyjny Interfejs
  • Współpraca z innymi aplikacjami firmy Comarch
  • Dostępne pełne API
  • Zgodność z aktualnymi przepisami
  • Wsparcie techniczne

Jakie moduły są dostępne w Comarch ERP XT?

System Comarch ERP XT możesz dostosować do swoich potrzeb wybierając interesujące Cię moduły, które pozwolą zautomatyzować i usprawnić procesy w Twojej firmie.

Faktury

Podstawowy moduł, w którym wystawienie dowolnego rodzaju faktury zajmie mniej niż 10 sekund! Każdy nowy kontrahent uzupełniany jest automatycznie już po podaniu numer NIP (dzięki integracji z bazą GUS), a za pomocą jednego kliknięcia można wysłać gotową fakturę do klienta, bądź biura rachunkowego.

Magazyn

Stworzony z myślą o przedsiębiorcach, umożliwiający automatyczne przeprowadzenie inwentaryzacji oraz spisu z natury, a także pozwalający włączyć kontrolę stanów magazynowych dla produktów.

Księga podatkowa

dzięki niej możesz prowadzić rejestr VAT sprzedaży i zakupów, zapisów Księgi Przychodów i Rozchodów, obliczyć i wysłać deklaracje.

Księga Handlowa

Umożliwi generowanie plików JPK oraz deklaracje przesyłając je od razu do US. Możesz prowadzić rejestr VAT zakupu i sprzedaży oraz generować wzorcowe plany kont i dopasować je do wymogów swojej firmy.

Kasai Bank

Oprócz podstawowych funkcjonalności związanych z raportami kasowymi i bankowymi, umożliwiający również swobodną wymianę danych z bankiem (eksport i import przelewów) za pomocą usługi webservice.

Raporty BI

Pozwalające na szybki wgląd do szczegółowych raportów dotyczących swojej firmy. Dzięki dużej elastyczności narzędzia, to użytkownik decyduje o tym, co chce analizować, w jakim zakresie czasowym oraz jak bardzo dokładnie przedstawione mają być jego dane.

Korzyści z wdrożenia Comarch ERP XT

Comarch ERP XT możesz dostosować do swoich potrzeb wybierając interesujące Cię moduły.

Dostęp z każdego urządzenia

Prosta obsługa

Bezpieczeństwo danych

Intuicyjny Interfejs

Zgodność z aktualnymi przepisami

Współpraca z innymi aplikacjami firmy Comarch

Dlaczego warto?

— 5 powodów, które przemawiają za współpracą z BMP Consulting

Prezentacja systemu

Już pierwsza prezentacja systemu jest przygotowana pod specyfikę przedsiębiorstwa, a to tylko przedsmak jakości i możliwości, które daje Comarch ERP w wykonaniu BMP.

Rozmawiasz ze specjalistą z Twojej branży

Do projektu delegujemy osoby z doświadczeniem w branży klienta – doskonale rozumiejącego, o czym mówisz i co jest ważne w tym projekcie.

Poświęcamy Ci pełną uwagę

Zaprezentujemy wersję demo w siedzibie Twojej firmy lub zdalnie. Wybierz, jak będzie Ci wygodniej i wskaż termin.

Proponujemy autorskie rozwiązania

Comarch ERP od BMP Consulting potrafi więcej niż typowe wdrożenie czystego systemu. To przewaga, którą warto poznać i wykorzystać.

Omawiamy Twoje oczekiwania

Nasi klienci wiedzą, co chcą osiągnąć. Dlatego zawsze zaczynamy od rozmowy i analizy przedwdrożeniowej, by dopasować system naprawdę na miarę Twoich oczekiwań.

Skontaktuj się z nami

+48 530 922 325

Adres: ul. Centralna 22, 05-816 Opacz-Kolonia

Email: biuro@bmpconsulting.pl