Comarch ERP Optima dla Biur Rachunkowych

Program do automatyzacji codziennej pracy i obsługi wielu podmiotów!

Przesyłanie dokumentów pomiędzy niezależnymi systemami Comarch ERP Optima. Klient biura rachunkowego – biuro rachunkowe.

Comarch ERP Optima dla Biur Rachunkowych

Comarch ERP Optima dla Biur Rachunkowych, to idealne rozwiązanie!

Digitalizacja pracy biura rachunkowego w obszarze: automatyzacji obiegu dokumentów, współpracy z wieloma Klientami oraz internetowej wymiany dokumentów.

Rozwiązania dla Biur Rachunkowych:

Moduł Optima dla Biura Rachunkowego

Internetowa wymiana dokumentów

Comarch Moje Biuro Rachunkowe

Kadry i płace, obsługa PPK

Wprowadzanie faktur OCR

Efektywność procesów i pracy

Bezpieczeństwo danych (back up)

Obieg dokumentów DMS

Funkcjonalności Comarch ERP Optima dla Biur Rachunkowych:

Internetowa Wymiana Dokumentów, czyli mechanizm zapewniający bezpieczne przesyłanie dokumentów pomiędzy dwoma niezależnymi instalacjami Comarch ERP Optima. Klient biura rachunkowego – biuro rachunkowe.

Prowadzenie księgowości, w tym rejestrację i analizę dokumentów finansowych, tworzenie i prowadzenie ewidencji księgowych, generowanie raportów finansowych. 

Wykonywanie operacji seryjnych takich jak np. obliczanie deklaracji, wydruki deklaracji, wysyłanie deklaracji do systemu e-deklaracje.

Weryfikowanie etapów prac związanych z Klientami np. wysyłka czy księgowanie dokumentów.

Automatyzacje procesów związanych z zarządzaniem kadrą i płacami, w tym prowadzenie ewidencji pracowników, generowanie list płac i raportów związanych z wynagrodzeniami.

Integracja modułu Biuro Rachunkowe z modułem Obieg Dokumentów, które umożliwia elektroniczną wymianę dokumentów z klientami i urzędami, co pozwala na szybsze i bardziej efektywne realizowanie codziennych obowiązków.

Wysyłanie i odbierania e-maili z wielu kont pocztowych.

Przygotowanie wielu raportów dla wskazanych baz klientów, rejestrowanie oraz analizowanie czasu pracy poświęconego dla danego klienta.

Zobacz, które moduły Comarch ERP Optima dla Twojego biura rachunkowego będą najlepiej dopasowane:

Comarch ERP Optima Księga Podatkowa

Księga Podatkowa pozwala biurom rachunkowym w łatwy sposób obsługiwać księgowość firm swoich Klientów i rozliczać ich z urzędem skarbowym na podstawie Ksiąg Przychodów i Rozchodów, ewidencji ryczałtowej lub ewidencji VAT. Pozwala w prawidłowy sposób naliczyć podatek od towarów i usług oraz wyliczyć deklarację VAT. Moduł jest na bieżąco aktualizowane do obowiązujących przepisów polskiego prawa podatkowego.

Comarch ERP Optima Księga Handlowa

Księga Handlowa to moduł, który pozwala biurom rachunkowym świadczyć usługi dla firm w postaci kompleksowej księgowości zgodnie z przepisami o rachunkowości. Jego głównymi zaletami są uproszczenie pracy dzięki automatyzacji procesów księgowych, rejestracji VAT oraz możliwości drukowania i przesyłania deklaracji elektronicznych.

Internetowa Wymiana Dokumentów

Wsparcie w wielu codziennych sytuacjach biznesowych, takich jak:

  • współpraca pomiędzy firmą, a obsługującym ją Biurem Rachunkowym,
  • przesyłanie danych między punktami handlowymi, a działem księgowości,
  • przesyłanie faktur elektronicznych.

Dzięki IWD mogą być przekazywane różnego rodzaju dane, takie jak: dokumenty handlowe, raporty kasowe, rozliczenia, lista pracowników, lista kontrahentów, formy płatności, definicje dokumentów, listy płac, typy wypłat itp.

Pobierz cennik Comarch ERP Optima

Przetestuj za darmo Comarch ERP Optima DEMO!

Poznaj możliwości Comarch ERP Optima

Wersja demonstracyjna zawiera wszystkie moduły: Faktury, Księgowość, Kasa/Bank, Handel z Magazynem, Kadry i Płace, Środki Trwałe , CRM i Serwis, Analizy BI

Dostępna wersja stacjonarna lub wersja w chmurze

Comarch ERP Optima jest dostępny w modelu stacjonarnym: instalowany lokalnie na urządzeniu z oprogramowaniem Windows oraz w Comarch Cloud (model abonamentowy) przez Internet.

Dołącz do grona zadowolonych Użytkowników

Z Comarch ERP Optima korzysta ponad 75 000 polskich firm z różnych branż. Cenią program przede wszystkim za zgodność z polskimi przepisami, intuicyjność oraz wsparcie największego polskiego producenta oprogramowania typu ERP.

Masz pytania?