logo BMP Consulting

10-lecie firmy BMP

Obchodzimy właśnie swoje 10. urodziny!
Z tej okazji pragniemy serdecznie podziękować naszym klientom za zaufanie, otwartość oraz zaangażowanie.

10-lecie firmy BMP Consulting

Obchodzimy właśnie swoje 10. urodziny!

Z tej okazji pragniemy serdecznie podziękować naszym klientom za zaufanie, otwartość oraz zaangażowanie. Od samego początku koncentrujemy się na rzetelnej analizie potrzeb klienta, doborze odpowiednich rozwiązań ERP, ich skutecznym wdrożeniu oraz nieustannym wsparciu. Dzięki temu realizowane przez nas rozwiązania są starannie dopasowane do rzeczywistych potrzeb klienta, optymalne pod względem kosztów i funkcjonalności, a czas i koszt wdrożenia mieści się w przewidzianym na początku zakresie.

W ciągu tych 10 lat do grona naszych klientów dołączył szereg firm z różnych branż: elektrotechnicznej, handlowej, produkcyjnej czy usługowej . Każda z tych branż charakteryzuje się specyficznymi dla siebie cechami, zaś nasi klienci mają różnorodne potrzeby.

Rzetelne i dopasowane do indywidualnych potrzeb wdrożenie systemów ERP w tych firmach pozwala im na sprawną pracę, przyczynia się do uzyskania przewagi konkurencyjnej, a także osiągnięcia wysokiej pozycji na rynku. W odpowiedzi na specyficzne potrzeby naszych klientów wprowadziliśmy szereg unikalnych rozwiązań ułatwiających pracę działom księgowości, HR, sprzedaży, produkcji czy zakupów. Zaliczyć można do nich takie usługi jak: utrzymanie systemów, migracja do chmury, czy opieka IT.

Wraz ze wzrostem potrzeb klientów sami również się rozwijamy. Aby zapewnić wysoki poziom usług wdrożeniowych i wsparcia stale poprawiamy nasz internetowy system obsługi zgłoszeń RCP. Pozwala on nam na sprawne zarządzanie realizowanymi zadaniami, a naszym klientom daje pełny wgląd w status i historię swoich zgłoszeń. Stale powiększamy również nasz zespół, aby sprostać oczekiwaniom klientów. Nasi nowi pracownicy czerpią z dotychczasowego doświadczenia firmy jednocześnie wnosząc wiele wartościowych pomysłów i rozwiązań.

Na koniec pragniemy podziękować wszystkim naszym pracownikom, byłym i obecnym. Ich profesjonalizm, odpowiedzialność i determinacja pozwalały i pozwalają dostarczać usługi na najwyższym poziomie.

Życzymy naszym klientom i sobie kolejnych dziesięcioleci owocnej współpracy oraz pełnego sukcesów rozwoju!

Zespół BMP Consulting