Comarch ERP Altum w IKEA Retail

W styczniu 2018 roku ukończyliśmy wdrożenie systemu Comarch ERP Altum w spółce IKEA Retali, usprawniając pracę działu księgowego, który obsługuje kilkanaście spółek należących do grupy IKEA.

IKEA Retail Sp. z o.o. to jeden z największych i najpularniejszych dostawców mebli, wyposażenia wnętrz i ogrodów oraz dekoracji w Polsce.

Ideą biznesową IKEA jest oferowanie szerokiego asortymentu funkcjonalnych i dobrze zaprojektowanych artykułów wyposażenia domu, w cenach tak niskich, by jak najwięcej ludzi mogło sobie na nie pozwolić.

Firmę cechuje doskonała organizacja procesu produkcji i sprzedaży mebli, które klienci wybierają w sklepach wielkopowierzchniowych lub popularnych katalogach IKEA, a odbierają ze sklepu w charakterystycznych paczkach w zestawach do samodzielnego złożenia lub zamawiają przez rozbudowaną, internetową platformę sprzedaży IKEA.

Po weryfikacji rynku rozwiązań informatycznych i funkcjonalności dostępnych systemów ERP, wybraliśmy Comarch ERP Altum. Dzięki niemu usprawniliśmy pracę działu księgowego, obsługującego kilkanaście spółek należących do grupy IKEA. Ujednoliciliśmy sposób rejestrowania faktur, wykorzystując elastyczność i nowoczesne technologie w jakich stworzony jest Comarch ERP Altum.
Pomoc zdalna